| Nuzicnume a întrebat:

Cei de la clever taxi dau bon dacă îl ceri, dacă comand prin aplicație? Care este cea mai scumpă firma de taxi din Bucuresti cu autoturisme de lux?

2 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Toti taximetristii sunt obligati sa dea bon. Chiar fara sa ceri. Ca nu o fac, e alta poveste. Nu stiu care firma este mai scumpa daca pune ceasul si da bon. Altfel, orice taximetrist te jupoaie.

| Licuriciulgalben a răspuns:

Da îți trimit factura fiscala la cerere prin email ul cu care te înscrii în aplicație.Au rubrica specială.