| gym77 a întrebat:

Cel mai tare film pe care l-ai vazut?

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

"Galdiator" cu Russell Crowe.
"Cast Away" sau "Forrest Gump" cu Tom Hanks.
"Braveheart" cu Mel Gibson
Oricare din astea patru.

18 răspunsuri:
| m4them4tic a răspuns:

The Shawshank Redemption, The Pursuit of Happyness, Seven Pounds, Slumdog Millionaire, Law abiding citizen...(si lista continua)

| Ralluxd a răspuns:

Buna! pai cel mai frumos film care l-am vazut pana acum si mi-a placut enorm de mult este Mumia, adica Mummy Returns ceva in genul.

| aaaaaaa1 a răspuns:

New moon

| YoAnNa a răspuns:

The hangover http://www.cinemagia.ro/filme/the-hangover-marea-mahmureala-29962/, Fired Up http://www.cinemagia.ro/filme/fired-up-doi-baieti-si-multe-fete-27070/... Astea dintre comedii
Unu mai actiune : The hurt locker... Acest film a castigat si oscarul;) http://www.cinemagia.ro/filme/the-hurt-locker-28623/ aici e despre el;)

| dadaina a răspuns:

O drama istorica coreeana de 81 episoade, se numeste Jumong :)
http://www.youtube.com/watch?v=FcER5eCN-PU
Mi-a tinut toata familia la televizor. Episoadele le vizionam din pc pe tv cu cablu HDMI :))

| andy_3925 a răspuns:

Wuthering Heights. E si mai super daca citesti carteawinking

| buburuzaucigasa a răspuns:

The Fast And The Furious4.

| zafrina a răspuns:

Avatar si the secret life of bees!

| Andreea`:) a răspuns:

Pffffff...
sunt destule...hee hee
Dar din toate cele care le-am vazut unul mi-a placut mai mult laughing : " Goal(Gool 1, 2, 3).
big grin:-p

| Irini a răspuns:

Mia mi-a placut final destination big grin

| tania77 a răspuns:

Darty dancing, love story, acesta este foarte vechi dar emotionant, iar dintre cele noi avatar

| trabardie a răspuns:

From Paris whit love cu jhon travolta

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Basketball Diaries

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Meet the Fokers mi-a placut cel mai multhee heewinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vin in completarea lui cristi202 si spun : The bucket list, Perfume: Story of a murderer, Scent of a woman. Damn! Sincer? Nu cred ca se poate alege vreodata "cel mai tare film". Oricum, sper ca ti-am dat idei pentru o eventuala vizionare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teroare in paris... avatar ...si minciuni adevarate

| Is There Love In Space? a răspuns:

Primul care imi vine in minte e Equilibrium