| MissDeea a întrebat:

Cele mai frumoase urari de anul nou! (Acestea trebuie sa ma impresioneze prin limbajul artistic!) Fuuunda:X

1 răspuns:
| Sky_6013 a răspuns:

Pai...eu consider ca anul nou este o lume noua in care intri si parasesti 2010 care e lumea ta veche.trebuie sa iti iei toate amintirile placute si sa le lasi pe cele ce te-au facut sa suferi, dar intr-un fel sa iti amintesti si de cele suferinde ptc ele sunt niste ramasite care te-au maturizat.deci treci cu curaj in noua ta luume de vislove struck