| anonim_4396 a întrebat:

Ce urari de Anul Nou stiti? Cele mai multe si frumoase primesc funda

3 răspunsuri:
| Stelutssa a răspuns:

Iata si Craciunul trece, e zapada si e rece. Doar in inimi este cald si in verdele din brad. Si-a trecut o sarbatoare, ce-a lasat in urma oare? Sper ca numai lucruri bune, sa fii fericita, lume! Asteptam sa vin-acum Anul Nou, este pe drum.

| asdfghjklmnb a răspuns:

1)Cu colinde de Craciun,
Va dorim un an mai bun,
Zurgalai de flori de gheata,
Sa a bucure de viata,
Mult noroc s-aveti in toate,
L-a multi ani cu sanatate!
2)Va doresc un Cracun fericit si un An Nou bogat, plin de succese.
3)Va rugam sa primiti din partea noastra cele mai sincere urari de Craciun si de Anul Nou.

| Neeli a răspuns:

De An Nou... nu de Craciun.