| BiscuiteCuCiocolataa a întrebat:

Ceva carti interesante care sa NU faca parte din vreo serie [ca nu prea mai am chef sa incep una big grin] FUNDA la cele mai interesante. Da` va rog fara carti care fac parte din anumite serii.Ms.

2 răspunsuri:
| Sonnora a răspuns:

Incearca asta "Sa nu trimiti flori" p mine ma frapat iteshte si vei afla...ms funda?

| grumpzkatze a răspuns:

Poti citi "Beastly" de Alex Flynn, "Alchimistul" de Paulo Coelho su "La capatul lumii" de Sandra Brown si "Mananca, roga-te, iubeste"(nu mai stiu de cine e scrisa)
toate cartiile sunt minunate