| madtiger a întrebat:

Ceva filme noi si bune imi recomanda careva? ( de preferat calitate buna )

8 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

The Blind Side : f. b dupa un caz real (cu Sandra Bullock)
The Proposal : comedie romantica tot cu Sandra Bullock
The Rebound : comedie romantica cu Katherine Zeta Jones
Julie and Julia : comedie gastronomica happy cu Meryl Streep
Law abiding citizen - thriller cu Gerard Butler
Inglourious Basterds : film f. b cu Brad Pitt in regia lui Quentin Tarantino
State of Play - cu Russel Crowe si Ben Afleck
The Hangover - comedie
The Ugly Truth - comedie romantica cu Katherine Heigl si Gerard Butler
Crank : High Voltage - cu Jason Stratham
New in Town - Renee Zwellinger
Fast and Furious - 4
Duplicity (de spionaj industrial) cu Clive Owen si Julia Roberts - f. b.
It's Complicated - comedie cu Meryl Streep

| Diiana232997 a răspuns:

Twilight, Twilight-New Moon(eu le ador:X), 17 Again, Avatar, 2012, mai sunt multe altele si online pe www.dngteam.com

| Ionutzsa a răspuns:

1. Transformers 2winking
aseara m-am uitat la el tongue
bine ar fi sa te uiti si la prima parte inainte ca sa-l intelegi mai binebatting eyelashes
2.The hangover [ l-am vazut acu` 2 zile, funnybatting eyelashes]
3. Drag me to hell [ si asta mi-a placut tongue]

| Oktavian a răspuns:

| 4LeafCloves a răspuns:

Inglourious Basterds, Tinker Bell and the Lost Treasure, Underworld, Moon, Surrogates, Saw, 9 (Nine), The Princess and the Frog
Depinde ce-ti place.
P. S Avatar nu este cel mai nou film, doar vizionat si poate si cautat.

| GeOrGiAnA_8498 a răspuns:

The Stepfather

| Clara_6276 a răspuns:

Intr-adevar cel mai nou, mai vizionat si mai cautat film este "Avatar".
Stiu cateva comedii(100%)Desi nu sunt foarte noi:
-American pie2009
-Eurotrip
-How High
-Big mama hoise.
Un film pe care l-am vazut aseara[Si pe care l-am cautat foarte mult]; Este tot o comedie[Dar nu e noua, E din 93 parblushing]:Mr doubtfire:X
Filmul meu preferat este o animatie:Coraline. E foarte frum.
big grin
Vizionare placuta

| crissmy a răspuns:

Avatar cu sigurantawinking