| BlackRockShooter_7690 a întrebat:

Ceva jocuri, nu mai stiu ce sa descarc

11 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Www.gamebase.ro

Aici gasesti niste detalii si niste nume de jocuri bune pentru pc.
Succes

| cristianorudi7 a răspuns:

Mafia 1&2, Burnout Paradise The Ultimate Box, Mortal Kombat 4(o fi vechi da e unu din cele mai bune, eu inca il joc), Street Fighter 4, Call of Duty 4 Modern Warfare, Battlefield 2 si Bad Company 2, Collin McRae Dirt 1&2, Trine(poate nu o sa te atraga la prima vedere dar daca il joci cu un prieten din joystick e foarte tare), Call of Juarez 1&2, Assasin's Creed 2, Saint's Row 2, Cronnicles Of Riddick 1&2, Unreal Tournament oricare, STALKER mai ales ultimul, Fallout 3, Dead or alive oricare, BioShock 1&2, Call of Chutulu et, etc, etc. Daca te-am ajutat nu miar strica o funda, daca esti amabil.Reciclare de raspunsuri. A mai pus cineva o intrebare la fel si lui ia folosit raspunsul ista, asa ca...

| Justina10ify a răspuns:

Ia de aici sunt foarte tari si bune :)

www.realore.com sunt foarte multe :)

| Justina10ify a răspuns:

Funda? big grin

| Rioko a răspuns:

Chicken Invaders - 1, 2, 3 nu stiu daca a aparut si 4, incearca si variantele de Craciun de la elehee hee
Plants vs. Zoombies
Astea sunt cele mai tario jocuri de cand eram eu. miiica(nu ca acum asi fii mai mare laughing)
aa si Sims

| Patricia a răspuns:

Cauta pe www.iwin.com ai de unde alege:))

| Mejustme a răspuns:

Imvu e super tare.

| sw33taly a răspuns:

Depinde ce fel de jocuri iti plac...gemini lost imi placea mie

| justinian a răspuns:

Serios sam 1, 2, 3 o sa-ti placa

| Sweet1Girl a răspuns:

Hammer metin 2.