| Ciupii26 a întrebat:

Ceva pareri despre Samsung S5230? fundita :* + folositor.

Răspuns Câştigător
| JulianaMokebee a răspuns:

Heeei happy pai eu una am Samsung s5230 lafleur edition big grin e acelasi numa cu alta carcasa.deci e foarte okay, are o gramada de optiuni dragute si faine, poti sa iti downloadezi jocuri wallpaperuri si programe pentru el, face poze de 3. 2 mega si inregistreaza video, tot ce vrei de la un telefon happy si nici nu e scump.Decat un iphone din ala oh go on am avut si iphone si s-a stricat dupa arpoximativ 9 lunistraight face si nici nu au vrut sa mi-l repare.Deci e superhappy + ca are touchscreen.Cardul il are mic, dar daca vrei mai mare este de 1 de 2 si de 4 si ala de 4 e vreo 30-40 de lei si iesi chiar super binebig grin iti mai dau un comm si iti pun un site daca iti iei din ala, de unde sa iei chestii misto big grin >big grin

8 răspunsuri:
| Andruza a răspuns:

Eu am unul de 2 ani
Deci e bun, nu e el cel mai grozav dar se descurca
Eu una sunt multumita de el, si de cum face pozele
Are o camera buna, memoria e la fel
E acceptabil

| petruta a răspuns:

iti spun si avantaje si dezavantaje AVANTAJE: are google maps, internet, asa cum a spus si juliana are opituni faine iar dezavantaje:daca l-ai scapat se poate strica ff usor, se poate strica dysplay daca umbli pe el cu mana murdara dar si lipsa autofocusului, blitzului, wifi-ului si 3g-ului mss acum fundita

| Diiiia a răspuns:

E foarte bun am avut si eu dar l-am pierdut...Eu l-am trantit si nu a avut nimic m-a tinut ceva vreme

| Fabrizio a răspuns:

Este destul de bun am avut si eu acest model si l-am scapat de multe ori si na avut nimic.

| Melo a răspuns:

PUNCTE POZITIVE:
- arată bine, este finisat (aproape) ireproşabil;

- touch-ul este precis şi de efect;
- preţul destul de bun în comparaţie cu ce oferă.

PUNCTE NEGATIVE
Dacă eşti nervos nu ţi-l recomand.

1. Capacul bateriei nu se desface (o singură dată am reuşit) decât cu sforţări supraomeneşti. Este o mare bălărie.
2. Slotul pentru cardul SD este lângă baterie iar cum capacul nu se desface poţi să îţi iei revedere de la el. Spre exemplu la celălalt Samsung E 590 era pus pe lateral, îl scoteam foarte uşor şi cu adaptorul îl puneam în laptop. Aşa cum capacul nu se desface, nici nu mai am nevoie de card. Noroc că pe laptop am bluetooth şi le sincronizez aşa.

| EllyCA a răspuns:

Dupa mine este fffffoarte bun!

| deadea01 a răspuns:

Si eu am Samsung s 5230 si sunt foarte multumita de el eu il am pe negru are un touch screen foarte precis camera foto de 3. 2 megapixeli si este foarte frumosbig grinbig grinbig grin este foarte bun eu l-am luat si sunt mandra de el big grinbig grinbig grintonguetonguetongue

fuditza? plss:*:*:*

| vasile07 a răspuns:

E foarte bun acest model,camera e foarte buna, face fotografii foarte clare, telefonul e destul de rapid si poti sa ii mai faci update pentru alte temewinking