| miauu a întrebat:

Hey
Care telefon e mai bun samsung corby sau samsung s5230?
cat mai multe pareri va rogsad

Răspuns Câştigător
| TheOriginalUser:) a răspuns:

samsung s5230 il am si eu si plus la samsung ai ecranul mai mate si ai mai multe avantaje decat la corby o sa vezikiss
*

7 răspunsuri:
| TheOriginalUser:) a răspuns:

Mare*scuze pentru greseala eram grabitalaughing si mc pentru funtitzakisskiss

| aallexxannddrra a răspuns:

Am o prietena care are un frate. Prietena mea are corby si fratele ei samsung s5230. Eu una am umblat pe aman2 telefoane, si corby mi se pare mai usor, mai... bun, ca sa folosesc termenul folosit de tine. La celalalt mi se parea atat de greu, si nu prea mergea touchscreen-u, trebuia sa dau de 3 ori sa-mi apara poza, si in plus mie nu-mi prea place s5230. E prea patratos big grin.

In concluzie, dupa parerea mea, as alege corby. Succes :*

| rvr a răspuns:

SAMSUNG S5230 corby nu e asa bun si e mai mare 5230 si mai fain mie nu imi plack tel mici deci s5230 cred ca e perfect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il am pe s5230 deci mi se pare mai bun in concluzie de corby avantaje e mai mare si mai rezistent ai aproape tot ce vrei unj prieten de al meu are noi ni le-am luat in aceeasi zi al meu e ca si nou al lui sa strica tocuh-ul deci e Samsung s5230 cu 99, 9%

| Manu3la a răspuns:

Sa stii ca o prieetena are s5230 si l-a luat cand l-am luat si eu pe corby ma rog a trecut 3 luni si al ei nu mai merge si al meu ziic ca ii nou asa ca in concluzice corby e ca sa stiti

| CatalinaBubulina a răspuns:

Corby