| mika a întrebat:

Ceva scurt. poate si usor prostesc, da eu mor de curiozitate laughing ...la jocul Burn Buddy (pe Facebook) cum imi iau casa si o pun peste recolta ...sa nu mai poata nimeni fura?laughing care imi poate spune raman datoaretongue big grin :*:*:*

Răspuns Câştigător
| Vallutza a răspuns:

Ai sus in dreapta niste sageti dai acolo si asa iti poti aseza cum vrei tu tot! apoi dai save happy

1 răspuns:
| SEAL a răspuns:

Lasa-mi si mie adresa ta de facebook ca sa te adaug la vecini