| Iulia8659 a întrebat:

cum pot fura bani la jocul burn buddy de pe hi5 big grin
cine imi spune primeste fundakiss

Răspuns Câştigător
| BlackEye a răspuns:

Stiu eu happy
cand cineva are caine dai de mai multe ori sa fir si iti ia bani
mi se pare ca vreo 60.000 dupa dai refresh si ai bani la loc
iar prietenului tau ii vin acei bani de ex :60.000
poate sa iti faca si tie la fel si iti da 60.000
funditsa?

3 răspunsuri:
| Shuellen a răspuns:

Nu poti fura bani... Dar poti castiga bani furand din recoltele unor care nu au caine sau la care cainele nu are mancare!

| AdElA96 a răspuns:

Nu cred ca se poate dar este un program am inteles cu care iti faci bani.

| SCosmin a răspuns:

Buna,intri la una dintre fermele vecinului si vezi daca are de furat,iei manusa ca care furi si apesi pe planta cu manusa,iti apare ca te musca cainele dar dai ok pana cand furi,nu conteaza daca iti ia bani ptr ca dupa ce ai furat sau nu mai ai bani dai refresh sau te duci la ferma mea*.si dupa ce sa reincarcat pagina.bani o sa-i ai la loc,plus recotele furate.sper ca te-am ajutat