| angelinthenight a întrebat:

Se poate fura la barn buddy cu casa pe recolta? daca da cum! cel mai bun raspuns funda!

8 răspunsuri:
| rahelyta a răspuns:

Acum nu se mai poate. se putea si cu casa pe recolta si cu mancare la caine apasai pe tab si disparea ce vroiai tu. dar acum nu mai merge sorry

| angelinthenight explică:

Unde este tab-ul asta care ziceti voi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se poate de la click dreapta mai departe nu spun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci intri pe alt vecin dai click dreapta Quality si il setezi pe Lowb apoi intri pe vecinu de la care vrei sa furi iar click dreapta Quality si High si casa dispare instantaneu

| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

Iti impartasesc acelasi lucru pe care il fac si eu... da intai pe alt vecin iar dupa cand dai pe pers respectiva care are casuta pe recolta 2 3 sec inca nu apare decat recolta ti-o arata intacta atunci da-i clic d foarte multe ori pe recolta...fructele si legumele ajung la tine in hambar happy si dupa 3 sec apare si casa din nou pe recolta iar daca nu ai furat destule provizii repeta din nouhee hee

| Prigatdevisine a răspuns:

Poti sa furi doar de la recolta care se vede, pe care poti sa dai click :p altfel nu poti, am incercat si eu sad

| Irimus_Rares_1998 a răspuns:

Da simplu cand intri pe ferma vecinului si repede furi inainte sa apare casa peste recolta si daca vrei am hacul la barn buddy coints si credits id meu de mess este rares.irimus mai add si iti trimit hacku de coints funda