| fuckThisLife a întrebat:

Chiar daca nu pot citi in stele
stiu ca ele sunt cele
care ne ajut sa trecem peste
ceea ce numim poveste.
ele ne vegheaza de sus
si nu au nimic de spus,
sunt mereu acolo
si chiar daca sunt solo
si nu pot vorbi ele ne pot iubi.
ne stiu trecutul
si ne ofera mereu ajutorul,
sunt speranta ce ne da putere
sa credem in mistere.

o parere?happy

5 răspunsuri:
| Ziiziii a răspuns:

Bravo! esti foarte talentata! mult succes in continuare!

| trifescugabriela a răspuns:

1 la mana respecta semnele de punctuatie, 2 la mana recitesti-o si vezi-ti greselile gramaticale sau de exprimare daca de cumva ai, 3 la mana iti mai dau o idee tare buna, noi aici nu suntem critici de literatura, bine parerea unora e alta si alta si tot asa, deci mergi la un profesor de limba si literatura romana si vezi ce iti zice!

| oompaloompa a răspuns:

E incedibil minunata extraordinara nici poeziile lui Eminescu nu sunt asa reusite bravo!

| XxLauraVaZambestexX a răspuns:

Un singur cuvant: Superb! Tu ai compus-o?
Daca da, sa stii ca ai talent. Bafta in continuare la compus!winking

| alice1136 a răspuns:

Poezia e superba dar ai grija la masurawinking