| ioana_5584 a întrebat:

Am sa va spun o poveste.am un prieten care nu are parinti deoarece au murit cand era el mic. el nu are prieteni.toata lumea il respinge.si cel mai grav este ca mereu este deprimat ca nu are o prietena. niciodata nu a avut si de aceea nu stie sa vorbeasca cu fetele.nu este urat ci doar nu stie sa "abordeze" o fata.eu incerc pe cat posibil sa il ajut. i-am facut cunostinta cu mai multe fete dar ele nu il vor nici macar ca prieten pentru ca nu stie sa se comporte.nu se comporta urat doar nu stie ce sa spuna. V-am spus aceasta poveste in speranta ca o sa ma ajutati cu un sfat...nu stiu cum sa il mai ajut. i-am spus odata sa mearga la psiholog dar s-a enervat foarte tare si nu mai am curajul sa ii spun.astept un sfat de la voi daca se poate...

Răspuns Câştigător
| kmytza4u a răspuns:

Hmm... unde locuieste baiatu acela? il pot ajuta eu...ma ofer sa fiu prietena lui:-d daca vrei kauta-ma p id:kmytza_ang3l_4u

8 răspunsuri:
| lyrics a răspuns:

Mmm...
pai invatsa'l u.
cum sa se comporte.
j explica'i cu ce greseste in felul cum abordeazaa lumeatongue
multa bft>big grin

| lyrics a răspuns:

Explica'i ca vrei sa'l ajutsi. j ca sa nu ia in nume de rau ajutorul taubig grin
spune'i sa te asculte intai si apoi sa isi spuna si el parerea

| ClaraZ a răspuns:

Explicai tu cum sa se comporte cu o fata, ce subiecte sa abordeze in preajma unei fete.etc.Bafta :*

| diiiiiannnnaa a răspuns:

De ce nu il inveti tu? happy :d

| ioana_5584 explică:

Nu prea se lasa ajutat dar am sa incerc mersi pentru sfaturihappy

| ioana_5584 explică:

E din iasi si are 16 anihappy

| Didy_4281 a răspuns:

INVATAL CUM SA SE COMPORTE.sigur va fi foarte greu, asta este o singura speranta.bafta

| Pusky3 a răspuns:

Buna. uite explica i ca vrei sa l ajuti. vrei sa l inveti sa vorbeasca cu o fata.ca sunteti prieteni si ii vrei numai binele. poate ca el a invatat sa se descurce singur, dar arata i ca l iubesti.lupta pentru asta daca iti doresti cu adevarat