| nikolettta a întrebat:

Chiar n-are nimeni de aici vodafone smart? Sau prietenii vostri?
M-ar interesa o parere de la cei care il au? big grin
funda

2 răspunsuri:
| Alexandra8989 a răspuns:

Pai ce sa zic netul merge bine spre deosebire de cei de la cosmote.
e super tare.

| lipitoOarea a răspuns:

Eu am Vodafone smart si merge bine internetul. Am 275 mb trafic internet si platesc cam 60 de lei. Am 800 minute in retea si nu mai stiu cate nationale. Cand esti pe internet e ca pe calculator : aceleasi pagini, numai ca nu am observat reclame.E super fain. Sunt multumita.Internetul chiar merge destul de repede.Ti-l recomand si tie. Funda?