| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce părere aveți despre Vodafone Smart N9?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut!
Una bunicică.
Atât timp cât procesorul este MT si nu MTK este in regulă, GPU-ul bunicel(2 nuclee), ecranul la fel.
Ai grija ca de obicei bateria telefoanelor ce nu au numele unu brand recunoscut tind sa se strice repede.
SINCER, eu ți-l recomand mai degrabă pe ăsta: https://www.quickmobile.ro/......ram-197710 pentru că este mult mai bun(performant) și are o autonomie mult mai bună in aceeași categorie de preț!

2 răspunsuri:
| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Daca te intereseaza in interes de servici, e ok. Facebook, Mail, Youtube, Mesaje si Apeluri.
Daca esti tanar si ai nevoie sa faci poze (Mai mult pe partea de selfie e praf), camera de spate mai e cum mai e...

In concluzie?
Aspect 7/10
Poze 5/10
Calitate conform pretului 8/10
Iti recomand un Samsung J5/J7 jn functie de buget sau. Iphone

| SergiuM99 a răspuns:

Salut! depinde acum ce buget ai tu, ce vrei sa faci cu el, daca il cumperi la liber/ abonament. Daca poti da mai multe detalii iti pot oferi o parere. happy