| Luka杀手的女孩 a întrebat:

Ciao, vr si eu un text frumos pentru o persoana importanta.
maine este ziua ei si nu stiu ce i-as putea scie intr-o felicitare
Cel mai rapid si frumos raspuns primeste funda+vot

Răspuns Câştigător
| Danyelusha a răspuns:

La multi ani! Sper ca Dumnezeu sa iti ofere multa fericire, bucurie, sanatate si sa iti impineasca toate visele. Iti multumesc pentru toate clipele frumoase petrecute impreuna, pentru una dintre cele mai bune prieteni si iti urezi in continuare ca urmatorul an, sa fie mai bun decat toate celelante adunate la un loc si mai interesant, plin de bucurii, fericire si impliniri. Toate artificiile din lume nu ar putea echivala cu cele starnite in inima mea.

Cu cuvinte simple
Iti urez fierbinte,
Multi ani inainte!
Ani cu cer senin si noroc deplin,
Ani cu porti deschise, frumoaselo vise!

Un ocean de sanatate,
Un munte de noroc,
Un camion cu bani
Si un sincer LA MULTI ANI!

Fie ca ziua asta sa fie inceputul a tot ce vrei in viata! Si fie ca viitoru sa fie intesat cu urari de bine! Fie ca ce e mai bun, tu sa obti!

Sa ai parte numai de fericiri, impliniri, sanatate si o soarta prielnica! Nu uita, suntem rezultatul propriilor noastre stradanii! A te lupta cu tine este lupta cea mai grea, dar a te invinge pe tine este biruinta cea mai frumoasa!

Mai multe gasesti aici:http://prezentari.alege.net/......ua-ta.html
Sper ca ti-am fost de ajutor;)