| Alisa_9825 a întrebat:

Cind eram mica am avut un joc la calculator cu pestisorul Micii Sirene, ce trebuia sa mearga pe diferite cai sa caute indicii, harti, etc. Paremise erau si alte personaje, da nu imi mai aduc bine aminte. poate il are cineva ca tare as vrea sa stiu macar cum se numeste, de mult il caut!

3 răspunsuri:
| adutzadragutza a răspuns:

Nu stiu cum se num jocul... dar., poti incerca pe site-ul www.myplaycytygame.ro jocul Sub Sea Relic e superb :) DAR TREBUIE SA IL DOWNLODEZI :) (fundita :d)

| Alisa_9825 explică:

Da nu stii cum se numeste?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca da si mai mult si eu il jucam iar acum il joac o fata a prietenelei mele.