| IrInA9618 a întrebat:

Cine a citit cartea Damnare de Lauren Kate? Cum vi se pare? Eu am terminat-o azi, si mi-a placut foarte mult. Mai ales felul in care este prezentat Daniel la sfarsit, asa dulce, atent si romantic :X:X:X... vreau sa stiu daca exista vreun film dupa aceasta carte? Sau daca va urma... stiu sigur ca mai sunt inca 3 volume, iar urmatorul( adica al doilea) va aparea in martie :*. funda :*:*:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am inteles ca este un film bazat pe cartea asta, dar nici eu nu il pot gasi inca... cartea e asa misto, iar posibilele casting-uri care sunt de gasit o au pe avril lavigne in rolul lui molly...numai mie mi se pare ciudat?

2 răspunsuri:
| moonlight2134 a răspuns:

Eu inca o citesc, am ajuns la capitolul 10 happy e chiar foarte foarte tare cartea happy imi place mult

Răspuns utilizator avertizat