| vladimirovici a întrebat:

Cine a citit cartile din seria "Copii lampii fermecate"?
Cum vi se par cartile acestea?
Cand apare volumul 6?

Răspuns Câştigător
| beatrice_2339 a răspuns:

`Heii:*!
Eu am citit cartea "Copii lampii fermecate ", dar nu toate volumele happy
mie mi s-a parut foarte interesanta si am terminat-o intr-o saptamana chiar daca avea aproximativ 400 de pagini, este atat de interesanta incat atunci cand m`am apucat sa o citesc nu o mai puteam lasa din mana.
Am inteles, dar nu sunt sigura ca volumul 6 apare in septembrie straight face
Sper ca te-am ajutat!
Fundaa?;;>

1 răspuns:
| PisikaNeagra a răspuns:

Eu dar acum 2 veri parca ...Nu stiu daca mai aparesad
Stiu de la cineva care stie de altcineva care a afat de la cineva ca scria intr-o revista ca o sa fie pentru fiecare litera a alfabetului, dar...