| LaviniuA a întrebat:

Cat e biletul la Untold, ca vreau sa merg la anul s-o vad pe gheboasa laughing
Cine a fost si stie cum e cu biletele, ca stiu ca-s mai multe preturi? In functie de ce difera pretul?

9 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

La nivelul asta esti in care sa il vezi pe gheboasa? imi este scarba numai cat il vad pe melteanul asta si pe cei ca el, variante a lui dani mocanu dar in diferite forme, acesti traperi manelizati, infecti!

| LaviniuA explică (pentru Simpatic):

Nu stiu, n-am ascultat. Credeam ca e ceva din zona culinara laughing

| dullcat a răspuns:

Scrie pe site...

| LaviniuA explică (pentru haileewatson):

Naspa si daca vreau sa merg doar o zi nu se poate?

| RaluAle00 a răspuns (pentru haileewatson):

Văi de mama mea ce scumpe sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă vrei să vezi ghebe, le poți vedea gratuit prin pădure...
Pădurea României ascunde multe minunății laughing

Dacă se expun ghebe... bănuiesc că biletul ar trebui să fie gratuit! ( Ba poate plătesc organizatorii ceva ca să aibă audiență! ) sau toți participanții unor astfel de festivaluri sunt surzi or autiști... de aici se explică o audiență așa mare, sunt acolo doar pentru efecte speciale!
happy

Nu am fost și nici nu aș participa la astfel de festivaluri!

| 1234568807 a răspuns:

Fenomen mare gheboasa, are niste melodii de iti e rusine ca esti roman, dar din pacate majoritatea pustilor il adora pentru ca generatia asta e o generatie inculta

| Seegiu a răspuns:

Uita-te pe site