| ramona11ramona a întrebat:

Cine a fost socat cand a vazut ca emil din narcisa salbatica merge din nou?

Răspuns Câştigător
| PeTrOn3lA a răspuns:

Si eu am ramas socata ...ma asteptam ca o sa-si revina, sper sa nu fie un vis sau ceva. de genul asta, pentru ca Manu si cu Emil chiar se potrivesc si sper sa ramana impreuna.Cristian nu o merita niciodata pe Emanuela. El e... un criminal!

6 răspunsuri:
| TrustMe a răspuns:

Eu consider ca e doar un vis, dar daca ar putea merge mi-ar placea sa isi revina cand il bruscheaza cristian in episodul urmator. sa-i dea pe perversahee hee. m-a socat cand am vazut-o pe irina.

| TrustMe a răspuns:

Cred ca acum regreti ca nu mi-ai dat funda. s-a intamplat exact cum am zis eu straight face.

| Anastasiaa a răspuns:

EU! Dar ma bucur pentru ei, chiar se iubesc si merita putina fericire love struck.

| YumixCupcake a răspuns:

Nimeni!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiam ca poate merge din nou dar daca vedeam sigur eram socata.

| CaRaMiDa a răspuns:

Tot globul a stat cu sufletul la gura...