| huzuzi a întrebat:

Cine a mers cu avionul pe ploaie? va rog sa-mi spuneti si mie cum este.eu maine plec in italia.este al doilea zbor al meu si imi e f frica. iar dupa vreme se pare ca o s-a cam plouasad. va rog sa-mi spuenti cum este!

Răspuns Câştigător
| p3bogdan a răspuns:

Salut te pot ajuta deci in toata istoria aviateti nici un avion nu a ramas in aerlaughing asa ca nu ar trebui sa ai probleme.Nu e cine stie ce+ ca avionu incerca sa ocoleasca nori cumuls care aduc ploaia sa nu iti imaginezi ca va fulgera in voi sau etc... tata e controlor de trafic aerean iar eu sunt la aeroclub deci e ok fara frica...

1 răspuns:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

E la fel ca şi pe soare că doar eşti în interiorul avionului.