| anonim_4396 a întrebat:

Cine a vazut filmul A Scanner Darkly? este animatie? sau ce vrea de fapt sa fie ca nu inteleg si ma framanta raubig grinlaughing)initial am crezut ca nu se vede bine filmulrolling on the floor

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Da, e animaţie, mai întâi a fost filmat digital şi apoi l-au transformat în animaţie cu ajutorul unei tehnici numite rotoscopie interpolată... ţi-am dat probabil mai multe informaţii decât aveai nevoie.

2 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Sorry, n-am idee, eu îl am pe DVD

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aqualuna@am inteles insa stii cumva filmul il gasesc si digital?