| anonim_4396 a întrebat:

A vazut cineva filmul de animatie Idiots and Angels? Cum vi s-a parut?

2 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Imi pare rau nu l-am vazut, poti sa-mi spui te rog unde l-ai vazut tu? Imi plac filmele de animatie foarte mult.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Constantaproca:Nu l-am vazut inca dar as vrea sa il descarc de pe net.Aici poti sa-ti faci o idee despre film http://www.youtube.com/watch?v=2YpbKnr4iJE.Si eu sunt innebunita dupa astfel de filme, si am vazut multe pana acum.Imi recomanzi ceva?