| Debbiee a întrebat:

Cine a vazut filmul "Cautand-o pe Elisa " love struck Imi poate spune si mie sfarsitul filmului >:"?love struck Multumesc:*

7 răspunsuri:
| RagazzaDiPapa a răspuns:

Stiu eu:X...Pana la urma vinovaat de disparitia Elisei este unchiul ei Bruno, dar Elisa este ucisa dupa ce este gasita de matusa ei Cecilia, care il omoara si pe Bruno. Danna alege sa ramana cu Mariano desi il iubesste pe Cristobal:X

| zuzica93 a răspuns:

Nu l-am vazut da ma uit pe acasa...la serial
da uite un site unde gasesti toate episoadele, vezi ca nu sunt traduse
http://bestradiohit.com/? s=Donde+esta+Elisa%3F

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu s-a term filmul :XXXXXXXXXX

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place filmul Cautand-o pe elisa. Mie mi ar placea sa traiasca si elisa la final, dar a impuscato cecilia?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cautand-o pe elisa e cel mai frumos telenovela?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cautand-o pe elisa e cel mai frumos telenovela?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie din Cautando pe elisa mi a placut de eduardo?*-*-*-