| eLLaPrinceSS a întrebat:

Cine a vazut planeta venus acum o saptamana?

Răspuns Câştigător
| Buggy a răspuns:

Da.Si era jupiter.

6 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Vrei sa zici planeta Jupiter cand a atins punctul maxim de apropiere fata de Terra si cand a fost al 2-lea cel mai stralucitor corp de de pe cer dupa luna (noaptea desigur).
Da eu l-am vazut.
Mai multe detalii aici http://www.astro-urseanu.ro/jupiter_seara.html

| Anileda a răspuns:

Nu am vazut nicio Venus pana acumlaughing

| Mara15 a răspuns:

Vrei sa zici Jupiter... eu l-am vazut era sclipitor big grin

| CarmenR a răspuns:

S-a putut vedea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer eu unul n-am vazut poate vrei sa zici Jupiter cum spune Dannyjj.
Venus este luceafarul, deoarece ea straluceste cel mai tare si de obicei ea rasare in V dupa parerea mea, de fapt acolo am si vazut-o pana acum chiar si acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Al3x_mustata@yahoo.com
am foto!