| ady46 a întrebat:

Cine ar vrea sa mearga la un magazin plin cu electronice?

4 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

În primul rând u electronist, iar în al doilea rând cineva care vrea să-şi ia un TV, de exemplu, iar la un magazin plin cu electronice găseşte 20-30 de modele, pe când la supermarket, de exemplu, găseşte 5 modele...

| ady46 explică (pentru angel74dm):

E te na

| angel74dm a răspuns (pentru ady46):

Ete na, ce? Acuma am văzut întrebările tale şi din alea 9, în afară de aia cu metin, restul sunt nişte tâmpenii, cine ar vrea aia şi care ar vrea aialaltă... Cum dracul nu se sesizează vreun moderator să vă şteargă conturile, când vede că vă jucaţi cu copilării de-astea? Umpleţi site-ul de-a moaca. Dacă vrei să întrebi inepţii de-astea, intră pe chat-uri sau pe mess, acolo măcar o să se râdă ăia în direct de tine...

| ralucaralu a răspuns:

La ce te ajuta?straight face