| Sperietoarea a întrebat:

Cine are cont pe pandanda

Răspuns Câştigător
| AndreeA_4571 a răspuns:

Nu am cont, dar, mi se pare interesant jocul.
Imi spui te rog cum se joaca.
Explica-mi te rog printr-un raspuns la intrebarea asta(e gratis contul?) happy

69 răspunsuri:
| DanutzzaMaria99 a răspuns:

Eu. dar nu pot sa adopt un dragon...cum fac? imi spui pls pls pls.nu pe mesaj privat

| Tzitzi12 a răspuns:

Eu ma numesc smiley29 apropo stii cum pot avea un dragon?

| abril a răspuns:

Eu am cont!
@DE3a iti creezi un ursulet de care trebuie sa ai grija. Poti sa te plimbi in oras, sa joci jocuri, sa strangi ciuperci, sticle, etc. pe care sa le vinzi si sa faci bani.Jocul e gratis dar daca vrei sa poti sa-ti cumperi mai multe haine sa poti sa adopti un dragon, sa-ti decorezi casa, etc. poti sa devii membru de elita poti sa platesti bani pentru. cat timp vrei sa fi membru de elita. Daca mai ai intrebari spune-mi pe privatwinking.

| abril a răspuns:

@oonnyy si stefystefy
Poti sa adopti un dragon doar daca esti membru de elita.

| PaulW a răspuns:

Eu is membru la pandanda whistling

| PaulW a răspuns:

Mi s-a dus membershipulcryingsad

| Karinutza a răspuns:

Uite daca vreti sa facem schimb de conturi am eu unul membru pe viata si dau la schimb pentru altu membru uite adresa mea de mess printzesa_yna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma cheama smiley29 stii cum poti sa ai un dragon? daca da zi-mi in mesaj privat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa ai dragon dar trebuie sa fie elite il cumperi de la magazinu de animale din West market

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vreti dragon trebuie sa fiti membership

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un cont pe pandanda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc si e misto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sallz si eu am cont si a fost o zi in care puteai sa-ti iei dragon si daca nu erai membru de elita si m-am loat o multime de dragoni ma cheama TeMbElA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un cont super tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am e tare jocul, dar nu sunt membrucrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EO am si este km in fiecare luna o zi in care poti sa faci tot c fac membrii si mi-am cumparat o gramada d hainetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am. ma cheama milisa321 si de pe 1 pe 4 iulie esti membru. a si azi sunt haine noi pentru membrii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi poate face cineva un cont pe pandanda ce eu nu reusesc sa-mi fac PLIZZZZZZ!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu am cont e gratis si cum sa spun e foarte tare al meu e ralucutza26 dar nu spun parola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine imi da si mie un cond membru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am si cunosc multe persoane care au

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine e motanel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am cont dar nu pot sa-l spun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu