| pufyy a întrebat:

Cine are un facebook pe care nu-l mai foloseste si l-a facut pentru un joc sau orice altceva si vrea sa mi'l imprumute.

8 răspunsuri:
| Just4Joker a răspuns:

Penisul nu vrei sa ti-l imprumut?

| pufyy explică (pentru Just4Joker):

Mai bine nu mai raspundeai!
Multumesc ca ai incercat sa dai un raspuns!
Sa ai o zi buna!

| Ceawdear a răspuns:

Pai pufy ar trebui sa iti faci tu un cont ca astia sunt rai si te fac in toate felurile (proasta, nu sti sa iti faci, nai invatat) mai bine fa-ti tu si gata ca decat sa iti pui baza in oameni ca astia

| pufyy explică (pentru Ceawdear):

Ai dreptate :*!

| sundoku a răspuns:

Esti prost daca nu sti sa faci un cont de facebook

| pufyy explică (pentru sundoku):

Normal ca stiu sa'mi fac un cont de facebook ..insa eram mai simplu asa. ma rog... Multumesc de raspuns! Sa ai o zi buna!

| LnT a răspuns:

Da nu stii sa faci unu?

| pufyy explică (pentru LnT):

Ba da ..am sa'mi fac. Multumesc de raspuns!