| Cubulets a întrebat:

Cine ati vrea sa castige marele premiu la romanii au talent?

20 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Cu siguranta Adrian Tutu love struck
sau Narcis Ianau.

| DEBrown a răspuns:

Ianau Narcis Iustin

| Deea a răspuns:

Mie mi-a placut baiatul acela barman. Dar sincer merita narcis iustin sau rebeca.

| AndutzaAndu a răspuns:

Dac-ar fi dupa mine, la aproape toti care sunt in finala le-as da marele premiu. tongue Dar sa vedem, eu as opta pentru Adrian Tutu sau Narcis. Parerea mea.

| N3X7 a răspuns:

Adrian Tutu

| PeStraziGoale a răspuns:

Adrian Tutu sau Iustin Narcis Ianau.

| aalleexandra a răspuns:

Tutu Adrian :X sau Valentin ala care lucreaza la spalatorie... fundita?

| 1Q a răspuns:

Am multi preferati si nu stiu cu cine sa tin Narcis, Tutu sau COsmin sa castoge cel mai bunbig grin

| Avril_2123 a răspuns:

Poi e cam greu...Eu zic ca poate sa Rebeca sau Adrianhee hee.ei sunt preferatii mei big grin

| UndiscoveredSoul a răspuns:

Mie mi-ar placea sa castice ori Tutu Adrian, ori Luca Valentin ori Dinu Valentin. Dar si Cosmin sau Narcis sunt f buni. Dar din pacate doar unul poate sa castige.

| OxVow a răspuns:

Adrian Tuuttuuuu:X:X:X:X

| bony a răspuns:

Sinker eu vad ca marele castigator pe Tutu Adrian.imi place foarte mult

| Lolly_1832 a răspuns:

Adrian Tutu :X.

| Lalala202 a răspuns:

Vroiam DFC:-

| UnRauNecesar a răspuns:

Tutu adrian

| onutzaony a răspuns:

Adrian Tutu !

| Bella_6127 a răspuns:

Fetita aia mik rebeca

| baby123 a răspuns:

E foarte greu...dar e bine ca nu juriul trebuie sa aleaga daca as fi in locul lor chiar nu as sti pe cine sa aleg toti care au ajuns in finala sunt talentati

| DoRaTo96 a răspuns:

Baiatul Freestyle cu mingea

| adina_8548 a răspuns:

Tutu adrian, medea sau narcis.