| aventador a întrebat:

Cine vreti sa castige marele premiu la romani au talent, eu as vrea tutu adrian dar voi?

Răspuns Câştigător
| lolobv a răspuns:

Adrian Tutu. mie imi este mila de el fiindca nu are parinti si e foarte greu sa cresti fara mama, tata sa nu aiba pe nimeni... e foarte greu si pentru el si as vrea sa castige sa isi poata intemeia o familie saracu munceste pe santier...na parerea mea.big grin

20 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Eu iustin! :.
adrian are talent.dar are talent in compus versuri.nu in voce sau altceva! ...in schimb narcis iustin mi se pare un telent autentic!

| pwp a răspuns:

Adrain Tutu love struck
sau
Narcis Ianau love struck

| Coriine a răspuns:

Narcis Iustiun Ianau vreau sa castige.Intradevar si Adrian Tutu este talentat,avand in vedere ca a si compus acele versuri,insa iti spun eu care este motivul pentru care toti,de fapt toate fetele doresc ca el sa castige; faptul ca este tanar,arata bine,nu are parinti.
Nimici mai mult,insa daca ar fi sa o luam dupa talent, si parerea celor mari nu el ar fi!
Narcis chiar este talentat, pacat ca cei tineri nu isi dau seama ca acest baiat este definitia succesului!

| RainUmbrella a răspuns:

Adrian Tutu si eu fiindca are o poveste trista, canta foarte bine ma mir ca nu-i inca, cantaret compune excelent. Eu cu el tin! Il votez!

| DjAnnaLove a răspuns:

Si eu vreau tot Adrian Tutu! :X

| dolce_6727 a răspuns:

Si eu la fel. Are talent.

| Bubu9110 a răspuns:

Adrian Tutu love strucklove struck
Numele de scena, Lil Shean love strucklove struck:X

Merita dupa cate a indurat love strucklove struck
Plus ca are mare, mare talent love strucklove struck

| kittyKatAlawaysHappy a răspuns:

La fellove struck

| MyTzZy a răspuns:

Si eu vreau sa castige tot elwinking E foarte talentat si merita:X

| TheThingThatShouldNotBe a răspuns:

Eu sper sa castige ballancebig grin

| needcolors a răspuns:

Narcis ianau clar

mira
| mira a răspuns:

Narcis

| QAlessia a răspuns:

Adrian tutu si Cosmin agache!
Dar mai mult :Cosmin agache!
Cosmin agache!
:X:X Il iubesc din toata inima :X

| Siminik a răspuns:

Adrian Tutu sau Valentin Dinu love strucklove strucklove strucklove struck

| BabyDoll a răspuns:

Adiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii love struck

| Binelu a răspuns:

Si e tot tutu adrian as vrea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu

| Anonim2938 a răspuns:

Si eu=p~

| Dyanita a răspuns:

Tutu adrian:X

| abc_5716 a răspuns:

La feel:X:X