| Deerpinaaaa a întrebat:

Cine canta kaka maka?

Răspuns Câştigător
| Burzea a răspuns:

Vecinu meu cand se imbata

10 răspunsuri:
| Gufiii a răspuns:

Ramona hanganu chiar dac nu o sa-mi dai mie funda...

| Deerpinaaaa explică:

Scuze, dar raspundul lui "stunzynoname" mi-a placut mie cel mai mult...si nu am vazut raspunsurile date de Mary_3874, pentru ca au fost data mai tarziu, si in plus nu am mai intrat de nu stiu cand...

Răspuns utilizator avertizat
| GabytzaDoolce a răspuns:

Ramona Hanganu

| szmotovio a răspuns:

Serviciul roman de comedie (src)

| MarianaMadu a răspuns:

Ramona Hanganu din serialul "Mostenirea". Versurile sunt schimbate dar melodia este a Shakirei "Waka waka" happy

| ImHereForYou a răspuns (pentru MarianaMadu):

Tie trebuia sa-ti dea funda!
Nu aluia!

| MarianaMadu a răspuns (pentru ImHereForYou):

Mersi...dar fiecare da fundita cui vrea...nu pot eu sa oblig pe cineva sa imi dea fundita happy

| PinkkRosee a răspuns:

Kaka-maka canta cei de la,,divertis'', iar Waka-waka canta,, shakira''... Fundisa?winking