| Razvan_7138 a întrebat:

Cine castiga barcelona sau ac milan?
si cine e mai bun ronaldinho sau messi astept parerile voastre

4 răspunsuri:
| Alexandru a răspuns:

Eu spun ca va castiga Barcelona. Ac Milan nu a mai contat nici in Europa si nici in Italia de prin 2007.Au o echipa imbatranita iar Ronaldinho e deja cam rutinat acolo.Messi este la cea mai buna perioada a carierei. Are toate atributele de partea sa.
Este, daca vrei, comparatia perfecta intre cele doua echipe. Cei doi jucatori reflecteaza valoarea celor doua echipe.
Vom vedea ce va fi...

| florin1979 a răspuns:

Bate barcelona! messi e mai bun acum. dar ronaldinho a fost bun in tinerete. sunt cam la fel ca valoare(parerea mea) dar in timpuri diferite!

| doru10rapid a răspuns:

Bate barselona si messi e mai bun

| MadNNNeS a răspuns:

Castiga Barcelona pentru ca are o echipa fff buna nu il are doar pe Messi mai are si Iniesta xavi pedro bousquets si multi altii, milanul il are doar pe ronaldinho si pato in zilele bune. Dintre Messi si Ronaldinho eu zic ca in momentul de fata Messi e mai bun dar Ronaldinho pe vremea cand era la Barcelona era peste Messi si Ronaldo.

Întrebări recente