| Yoyo_1853 a întrebat:

Ce parere aveti despre biletul acesta:
chelsea birmingham city 1
milan palermo1
barcelona real madrid 1
new castle manchestern 2?
Astept parerile voastre rapid

7 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

O sa pierzi happy Nu o spun cu rautate dar nu e bun biletu tine cont ca barsa real joaca in cupa si pot face egal si sa se duca in prelungiri.Mai bine pui porto=benfica pe porto cota 2.50 parca in loc de barsa real big grinSi nici chelsea nu traverseaza o perioada buna dar s-ar putea sa castige big grin

| ZEU93 a răspuns:

Am primit vot nefolositor dar cel care mi-a dat clar nu se pricepe, ce nu fac unii pentru funda.Nu este bun biletu si o sa vezi ca or sa te scoata happy Barselona are 1.90 iar Chelsea 1.45 si milan la fel(a pierdut i ncampionat 1-0 cu palermo) toate trei avand cote mici si mai si risti, risc si castig mic (n-are sens ce faci tu). Crede-ma eu mai am experienta in domeniu, mai pe scurt o sa vezi big grin

| ZEU93 a răspuns:

Newcastle U. 0 - 0 Manchester U si SPARTAKUS a răspuns:
O sa pierzi Nu o spun cu rautate dar nu e bun biletu
Deci am avut dreptate happy woOkezz a zis e ok pentru ca vrea funda si nici nu se pricepe happy fara suparare

| ZEU93 a răspuns:

Si milan si real te-au scos, iar porto a castigat 3-1 am avut in totalitate dreptate
PS: daca puneai 20 de lei pe porto castigai 50 (adica 30 de lei pe un singur meci)

| FoarteLetargic a răspuns:

Este ok winking

| radish a răspuns:

O sa ai nevoie de noroc mai ales pe meciul ala Chelsea Londra- Birmingham city din cauza lui am pierdut biletu data trecuta

| Yoyo_1853 explică:

Ma eu nu cred ca are vreo sansa real ca acum 1 luna le-a dat barca 5-0