| GreenB0y a întrebat:

cine credeti ca va fi cel mai bun fotbalist in 2 ani? Eu zic ca si in aces moment este Neymat:X:X:X:X::XX: dar peste 2 ani cand va merge la barcelona (adica in vara) Messi va vi rezerva lui Neymat:X:X:XX:X Astept si parerile voastre...

10 răspunsuri:
| Catalyn13Barcelona a răspuns:

In primul rand e Neymar, nu Neymatwinking. Si crede-ma Neymar poate ca o sa ajunga peste Messi, dar in momentul de fata nu are nici o sansa sa il intreaca. Vezi tu... Neymar le are cu driblingurile, iar Messi face driblinguri simple, nu cum face Neymar "bicicleta" si altele. Dupa parerea mea, deci sa nu te superi, in momentul de fata Messi este cel mai bun din lume. Poate ca peste ani chiar va fi si Neymar ca Messi. In fine asta este parerea mea happy

| cobritsA a răspuns:

Salut.in primul rand se scrie Neymar nu Neymat.si cum sa ajunga messi rezerva lui neymar? prostii, mesii e un jucator calculat, gaseste metoda in fiecare secunda.ronaldo si messi sunt cei mai tari, nimeni nu se compara cu ei.nu zic ca neymar nu e bun, dar e doar un simplu pusti, altii fac asemenea scheme la varta de 12 ani.am prieteni.acum nor face exact ca el dar...

| GEORGE a răspuns:

Parerea mea e ca te-ai lovit la cap. messi mai are pana va imbarani si nu va mai juca la fel de bine ca acum. legenda ramane legenda. nu te supara pe mine.

| BIS99 a răspuns:

Messi, C.Ronaldo, Neymar, Hazard, Arnautovic, Balotelli, Pedrito sau Bojan... Ozil=?

| GreenB0y explică:

Am sc din greseala ''Neymat'' stiu ca se sc neymar dar am gresit si eu na happy si n-am zis ca neymar e mai bun ca messi dar, peste 2 ani messi nu va mai fi la fel, si neymar o fi doar un pusti dar si messi imbatraneste la fel ca C.R.7winking

| Mafia4ever a răspuns:

Neymar*. Neymar categoric, e cel mai tare! Il ador, este superb, bun si el va castiga la mondiala, de cand astept o intrebare in legatura cu el, o doamnne love struck. Cauta pe net it's my time neymar sau danza

| s3s a răspuns:

Sa inteleg k esti fanul lui Neymar dar nu i-ai scris nici mumele corect, ma rog...si parerea mea, o fi el cel mai bun in Brazilia dar in Europa e altceva si despre treaba cu Messi nu cred ca va fi niciodata rezerva lui Neymar, cat va fi la Barcelona va juca titular iar cand nu va mai fi titular va pleca, cum s-a intamplat si cu Ronaldinho cand nu a mai jucat titular a plecat...(parerea mea).

| sEEk8 a răspuns:

Nu il mai comparati pe Messi cu Neymar, Neymar e bun cu tiganii lui, dar nu merita deloc comparat cu Messi, Messi face tot pe atac pe cand Neymar are mare nevoie de cineva cu reactie, el are viteaza si tehnica dar insuficient, Messi are tehnica, viteaza, agilitate, rezistenta etc.
Nu cred ca s-ar putea compora vreodata Neymar cu Messi, nici peste 2-3-4 ani.
Plus de asta, Barcelona s-a interesant pentru o perioada foarte scurta de timp, iar acum nu-l mai vrea deloc, doar Realul atat. Stai linistit, si in urmatorii 2 ani, tot Cristiano Ronaldo sau Messi sunt cei mai mari favortiti la castigarea balonului de aur, chiar si mai mult. Si stai linistit NICIODATA cat va fi Messi fotbalist, nu va fi rezerva din cauza lui Neymar la Barcelona. Nici cand o sa aiba 30 de ani, tot Messi va fi pe atac daca ar mai fi la Barcelona.
La fel si cu Criastiano Ronaldo, nu-l putem compara pe C.R Cu Neymar, nu sunt fan nebun dupa acesti jucatorii, doar spun relitatea, Neymar nu va atinge valoare lui C.R sau Messi, iti garantezhappy. Uita-te sa vezi cate trofee au adus cei doi la echipele lor, si sunt cele mai bune echipe din lume, Neymar la nivelul acesta nu ar rezista.

| AlecsNC11 a răspuns:

Nu! messi e clar mai bun decat neymar! neymar 100% va fi cel mai bun prieten al lui messi! sti de ce? pentru ca neymar va fi in locul lui david villa! deci! prieteni 100%

| Ape3Vladutz a răspuns:

1.Se scrie Neymar...sa il tina Neymar rezerva pe Messi nu prea cred man nu ai vz s-a antreant singur... Eu as vrea sa fie amandoi in atac imi placf mult amandoihappy