| NoNameJunior a întrebat:

Http://www.TPU.ro/utilizator/tjeb
Foarte,, talenthata". mai ales la romana...

Răspuns Câştigător
| Forevăr a răspuns:

Talenthata sau cum o fi s-a suparat rau pe tine, da foarte rau. Pa sistem bai shukh@Rym3.
Cum spune ea, EA e handi rau rolling on the floor)
*pitzi mode actived*
Vezy Qum vorbhejty cu $ef4 mya ca the ia mamha talentuluhui mheu.
*pitzi mode dezactived *

Solutie : Ignora userwinking

Ai grija de talenthata (pli big grin) ca te injura de-i mananci talentu rolling on the floor)

*Apropo : Ai vazut ca unii pun "â" adica a, in loc de î.
Oare de ce? big grin

In finee.

De la YLA ( YeuLavAcadele) Pentru MST;|
Auzi fhay haladith0? Thu sa pl3c3 dh3 ph3 TPU.
Valeaaaaa! G0 0uTh! smug

Jhy Du-te tare chu talenthu tau de mancatoare de pupincuristi.

*YLA e nervoasa* * arata semnu pacii *

6 răspunsuri:
| MyObsession a răspuns:

Şii de aceea există ''Ignoră user''

| NoNameJunior explică (pentru MyObsession):

Da.stiu.cred ca multi au apasat pe acel buton(sau ce-o fi)la profilul eilaughing

| NoNameJunior explică:

Exact ce spuneam.
nu stii deloc romana.nu te mai plange ca te-ai mutat in Spania ca nu uitai roamana iti spun euoh go on
hai ca dau pe,, ignora user"si o sa iti racesti gura degeaba acumoh go on

| NoNameJunior explică:

,,Fa",nu ma intereseaza cuvintele tale de taranca.
nu te mai da mare ca te-ai mutat in Spania si ca nu stii romana ca mai mult te faci de ras.
hai, ciocu' mic! ca dau acum pe,, ignora user"devil

| NoNameJunior explică:

Vaiii! Doamne ma jigneste MST! vaiiiiiiiiiiiii!
ma doare in cot de cuvintele tale, mah!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

Da,și care e problema? Are sigur altă naționalitate(cred)nu vă mai luați de oamenii, noi eram prietene dar îmi pare rău să îți spun că nota mea pentru întrebarea ta e 0.