| Sabwy a întrebat:

Cine credeti ca e cel mai potrivit la,, Dansez pentru tine "? (Deja au fost anuntati cei care vor partcipa-vedetele)... dar care nu se potrivesc la acceasta emisiune?

1.Andreea Mantea
2.Radu Vâlcan
3.Jean de la Craiova
4.Liviu Vârciu
5. Tania Budi
6.Alina Chinie (roscata de la HappyHour si de la strupa RedBlonde
7. Kamara
8.Monica Columbeanu

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Astia sunt vedete?

Pe Mantea asta am votat-o si eu, cand era la aceea "preselectie" la 'neata cu Razvan si Dani, acum imi pare rau.

Moni, imi place. Dar ce sa spui de "diva" de sora-sa chatterbox... oh go on. "Saracuta" de ea cand a coborat din avion ( Rataciti in Panama) si-a rugat iubitul s-o duca la salon, unde nu a stat mai putin de 10 ORE! si-a scos "tonele" de nisip din unghii si... a stat 4 saptamana cu-o pereche de chiloti sad. tztztztz... Ce probleme are ea... Topita phbbbbt. Si cand ma gandesc ca e mai mare ca mine cu 4 ani. De ce ea sa beneficieze de toate astea si celelalte de varsta ei nu? waiting. De ce? ca s-a maritat soru-sa cu-n mare afacerist? norocoasele.
Ramona Gabor -model. Mai era o tipa blonda la Aspiranti care este model. Aia nu e vedeta?! nu, ca nu e sora lu' Columbeanca.
PS: O dau de gol aerele ei, ca-a mancat fasole la pranz...

21 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cred ca Monica o sa renunte, nu sta ea pana la capat, nu e obisnuita cu munca.

| daniDeeDee a răspuns:

Kamara e cel mai bun.
Liviu Varciu e un mascarici.
Monica o fitoasa.
restul`... nu stiu ce sa zic, ramane de vazut...depinde si de partereri happy

| Swabia a răspuns:

Chiar azi ma gandeam... "Oare cand va incepe o noua editie?"
Nici nu stiam ca au fost desemnate vedetele... big grin
Nu mi se pare ca M.Columbeanu nu ar fi potrivita ...cine suntem noi sa specificam cine sau nu potrivit, cine stie. poate ne va face mari surprize! laughing

| MM a răspuns:

Nu inteleg ce cauta MoniCA COlumbeanu la emisiunea asta. Mi-e mila de pe acum de partenerul ei de dans, cate figuri si mofturi o sa-i faca.

| Klara a răspuns:

O doamne...Moni rolling on the floor)Jean de la Cracovia? rolling on the floor))))))))))
doamne straight face Oameni buni straight face
ce-i cu toti astia?

| Sabwy explică:

PEntru mine, AS vrea sa castige Roscata de la HappyHour. sau Andreea Mantea... dar sincer cred ca si Jean s-ar descurca... dar, Mony... in nici un caz... .Auuuuu... Mi-am rupt o unghie si mi se dezlibeste siliconul din buza. Auu

| Sabwy explică:

Pentru Swabia... nu o lua in nume de rau.:X... dar eu zic ca conteaza foarte mult parerea noastra ( a publicului ). noi votam .nu?tongue. P. S. Sa nu te supy pe mine...

P. P. S. As vrea surprize di partea lu Monycha

| dadaaaaa a răspuns:

Eu vreau sa castige andreea mantea. e foarte frumoasa

daca nu radu valcan

monica la fel zic si eu numa` fitseee si gesturi p ea

| mada12 a răspuns:

Pei... cel mai potrivit...probabil Alina Chinie.winking dupa cum am vazut-o la HappyHour e potrivita...Monica Columbeanu are cam multe fite...dar.presimt ca o sa ma amuz pe dansurile lorrolling on the floor

| night_crawler a răspuns:

Sunt sigur ca Kamara o sa ajunga departe pana in finala... ceilalti nu stiu ce sa spun...

| Irina a răspuns:

M. Columbeanu nu prea are ce sa caute. imi aduc aminte sezonul trecut unde a avut un dans. noroc de partener ca nu a avut nicio culoare si niciul fel de expresivitate, era ca un bat care se misca. Pacat de cazul viitorului partener.

| g_7133 a răspuns:

Monica Columbeanu e prea fitoasa. chiar nu mi se pare potrivita pentru aceasta emisiunelaughing si Jean de la Craiova. restul sunt destul de oke :d. Tie care nu ti se par potrivitzi? :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moni draga vreaa 5000 de euro pe editzie
si ceilaltzi iau 1000oh go on
in locul astora d la dansez pentru tine ii dadeam un sut in fund. ai ai airolling on the floor[sa vb ca mexicaniiblushing ]
cei care nu s potrivesc sunt Moni si liviu alahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai fratilor, nu mai numiti toti aciupalitii vedete! de acord cu @cami in privinta columbencei.este o...nu am cuvant sa o descriu. oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vaiii...bietul partener al Monicai! Cate fite si cate jigniri o sa-si ia baiatul asta, nici nu vreau sa-mi imaginez! Plus de asta mi-e teama ca micutul Iri va face ceva presiuni, ceva intelegeri, incat "pretioasa" lui sotie sa stea cat mai mult in concurs, ca deeee... ea e printesa...cine va indrazni sa o dea afara? Vor maslui astia toate voturile ca sa o tina. In fine... vom trai si vom vedea.
Alina mi se pare potrivita... e plina de viata si hazlie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alina chinie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bun!
In primul si in primul ran"Buna seara!"
In al doilea rand...nu cred ca ar trebui sa comentam persoanele publice...si ce daca participa Monica Columbeanu? Ce se intampla? Pica cerul pe noi? Dispare PROtv? Nu inteleg ce aveti cu biata fata? Si ce daca, trage Irinel sfori? Foarte bine castiga il ajuta pe baiatul ala, oricum la sfarsit ii ajuta pe toti...Asa! Mai departe...Parerea mea este ca cea care nu se pricepe este Tania Budi! Este o parere! Cea care va castiga este ANDREEEA MANTEA! BRAVO TUTUROR CONCURENTILOR!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alina Chinie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa castige Radu Valcan si Elena Voscoboinic love struck

| midjik87 a răspuns:

7. Kamara

| ioio16 a răspuns:

Kamara sigur se potriveste si aia alina chinie da monicutza nu prea adica deloc si nici jean si nici liviu ca si ala are niste fite abia astept sa-i vad mai ales pe moni