| alessia a întrebat:

LIVIU VARCIU si ANDREEA MANTEA sunt impreuna? daca da de cat timp?

Răspuns Câştigător
| ZâmβέŤ a răspuns:

Andreea Mantea şi Liviu Vârciu au filmat împreună pentru emisiunea „Serviţi, vă rog!" (Pro Tv) iar solistul, curtenitor de fel, nu s-a putut abţine să nu-şi complimenteze partenera.

„Pentru mine contează mult ca o femeie să aibă simţul umorului şi să fie frumoasă, iar Andreea le are pe amândouă. Îmi place foarte mult de ea", a declarat Liviu.

Cuvintele frumoase ale lui Vârciu au fost interpretate uşor drept avansuri, dar spre dezamăgirea cârcotaşilor, iată că el şi Mantea sunt doar amici: „Eu şi Andreea ne ştim de multă vreme. Suntem doar prieteni şi aşa vom rămâne", a declarat Liviu, pentru Click!

Solistul trăieşte acum o poveste de dragoste cu năbădăi cu Andreea, dansatoarea şi cea mai bună prietenă a Deliei.

1 răspuns:
| akii a răspuns:

Articou lui kidu este foarte vechii din vara momentan nu sunt impreuna pentru ca toate articolele cu ei doi sunt din vara de la emisiunea serviti va rog.