| Duster a întrebat:

Cine credeti ca este cea mai frumoasa celebritate din lume(fete)?

19 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Rihanna - imi place mult cum arata, Angelina Jolie - este extrem de frumoasa, desi nu mai are 20 de ani si lista poate continua.winking

| cornel a răspuns:

Madonna britney spears

| Ea12345 a răspuns:

Actrita din legendele toamnei.Imi scapa numeletongue

| ForbiddenLove a răspuns:

Nu ma pot decide...
daca e vorba de femei mature de exemplu de 34 de ani imi place charlize theron dar si angelina jolie

P. S Madonna arata destul de bine la cei 51 de ani ai sai dar tot nu imi place de ea tongue!

| Ganduri albe a răspuns:

Exista multe femei care nu sunt cunoscute si sunt frumoase cred ca una dintre ele este cea mai frumoasa.De la atata machiaj vedetele s-au facut mai urate...

| Klara a răspuns:

Elena Paparizou love struck

| Klara a răspuns:

Madonna e o mumie - fara straturile de machiaj si retusurile in Photoshop. E o epava. straight face

| JuliaSweet a răspuns:

Pai sunt multe...Angelina Jolie, Madona, Charlize theron.

| Ama2001 a răspuns:

Madona!

| lucian99 a răspuns:

Madona.Cred.

| ade98hannah a răspuns:

Daca o vezi pe madonna nemachiata iti schimbi imediat parerealaughing

cea mai frumoasa cred ca e cea dn basshunerbig grin

| divinuu a răspuns:

Madona e exclusa! Se pune problema asa... ea arata f bine pentru varsta ei.nu ca si cum ar fi cea mai frumoasa femeie.Deci.printre cele trecute de 40 ani.cred ca e in top.Sub 40 ani. e total OUT! Cred ca Avril Lavigne.Are trasaturi finute, zambet frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Charlize theron

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Charlize Theron!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Megan Fox.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Megan Fox

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai vrea sa spun Arielle Kebbel de la avatarul tau? laughing

diane lane in tinerete big grin