| Mogiojojo a întrebat:

Este Angelina Jolie cea mai frumoasa femeie pe care ati vazut-o vreodata? Sau ati vazut fete/ actrite si mai frumoase? Si sa nu fim ipocriti pentru ca chiar este o femeie superba. Eu nu cunosc vreo persoana sau vreo celebritate care sa arate mai bine (ma refer la trasaturile fetei mai mult). Ce credeti?

36 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde de gusturi. Mie mi se pare frumoasa.
Jolie = frumoasă (franceză)

| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare sincer rau ca nu-ti aprob admiratia pentru Angelina Jolie, pentru mine pare o femeie banala, din toate punctele de vedere.

| Drimmero a răspuns:

Sunt femei care si-ar da 2 vieti sa ajunga la nivelul ei de persoana mondena,, dar si Angelina Joile si-ar da 2 vieti ca sa aiba frumusetea multora, deci nu e cea mai frumoasa.

| Mogiojojo explică (pentru Drimmero):

,,Angelina Joile si-ar da 2 vieti ca sa aiba frumusetea multora"? De unde ai scos-o pe asta?

| Drimmero a răspuns (pentru Mogiojojo):

Sunt femei in lumea asta cu chip mult mai angelic, dar nu sunt promovate, asta nu inseamna ca nu exista. Plus de asta ca a imbatranit vizibil Angelina,, iar asta o face sa fie in aceeasi liga cu Pamela Anderson care era si ea vazuta sex simbolul feminin acum ceva timp/

| Mogiojojo explică (pentru Drimmero):

Intrebarea era daca le-ai vazut tu, nu daca exista. Cu siguranta ca exista, sunt putine, dar exista.

| Drimmero a răspuns (pentru Mogiojojo):

Daca nu le vedeam mai raspundeam? Credeam si eu ca e logic.

| Mogiojojo explică (pentru Drimmero):

Las-o balta.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Depinde acum de fiecare la ce si cum viseaza. Desi AJ mi se pare de nota 10 de departe, ar mai fi cateva jos palaria: Yvonne Strahovski (vezi personajul din Mass Effect 2 modelat dupa ea ca sa intelegi ce vreau sa zic, blonda nu prea ma da pe spate), Tiffany Thompson, Kayden Kross.

| dannyel86 a răspuns:

Totul e subiectiv, Sorry, Angelina Jolie nu mi se pare cea mai frumoasa femeie din lume. Asta nu inseamna ca te contrazic pe tine, ci am alte standarde in a clasifica o femeie ca fiind superba. happy

| Mogiojojo explică (pentru dannyel86):

Intrebarea era daca cunosti sau ai vazut vreodata o femeie mai frumoasa. Pe cine?

| RainmakerX a răspuns:

Angelina Jolie ar putea sa-mi fie mama la ce varsta are laughing
Cunosc multe fete frumoase, suntem doar prieteni XD

Toate chestiile pe care noi le percepem ca fiind "frumoase" sunt lucruri plantate in subconstientul nostru de diversi factori.

De exemplu :
De ce judeca lumea grasii? Ii judeca pentru ca nu au grija de sanatatea lor. Ei bine, daca ai fi fost gras prin anii 1500 atunci ai fi fost considerat bogat si lumea nu te-ar fi izolat asa cum facem noi cu unii.

Ok, pentru varsta ei poti spune ca arata bine dar asta se datoreaza si banilor. E clar ca o persoana ca ea, cu un succes atat de mare o sa aiba bani pentru diverse creme speciale, in timp ce alte femei simple care muncesc nu prea au cum sa atinga acest nivel.

As fi in stare sa pun pariu ca aproape orice persoana care traieste sanatos si are bani pentru ingrijire persoanala poate ajunge la un nivel asemanator.

| Mogiojojo explică (pentru RainmakerX):

Da,da. cunosti multe fete frumoase, fiecare femeie e frumoasa in felul ei bla bla bla DAR nu toata lumea are trasaturi exceptionale ca ale ei. Nu ne luam de varsta ca sunt poze cu ea de cand avea 20 de ani si arata exact la fel. Deci cunosti pe cineva, concret, cu trasaturi mai frumoase?

| mentholinks a răspuns:

In filmul Hackers mi-a placut cel mai mult cum arata. Tanara si frumoasa rau. Acum nu mi se mai pare nu stiu cine stie ce, a imbatranit si ea.

| Plato a răspuns:

Din punctul meu de vedere, nu, nu e cea mai frumoasa.

| Mogiojojo explică (pentru Plato):

Vad ca multi nu ati inteles intrebarea. Am intrebat cine e atunci cea mai frumoasa femeie. E vreo cunostiinta? Sau e tot o celebritate? Cine are cel mai frumos chip pe care l-ati vazut vreodata?

| Plato a răspuns (pentru Mogiojojo):

E greu de spus cine e cea mai frumoasa, dar foarte frumoasa mi se pare Ariana Grande.

| PumpkinDoll a răspuns (pentru Mogiojojo):

Kira Rausch
Natalie Portman cand era mica

| AngelinaJoliefanlove a răspuns (pentru Plato):

Cred că ar trebui să îți ti gura daca ai de dat hate.

| Lioana a răspuns:

Catherine Zeta Jones in perioada cand era tânăra mi s-a parut a fi una dintre cele mai frumoase femei.
Cea mai frumoasa femeie e o exprimare gresita pentru ca sunt multe la fel de frumoase chiar daca au trasaturi diferite.

| anamariarot a răspuns:

Și Megan Fox e superbă.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anamariarot):

Era. De la Transformers incoace a turnat trei copchii. https://www.youtube.com/watch?v=7gdXTBuHnzg

| FaraNumePls a răspuns:

Gigi Hadid idk

| ForeverAlone97 a răspuns:

Arăta destul de bine acum 10-15 ani, dar n-as putea spune ca e chiar cea mai frumoasa

| Mogiojojo explică (pentru ForeverAlone97):

Atunci da-mi exemplu cu o persoana pe care o cunosti si e mai frumoasa sau o celebritate.

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru Mogiojojo):

Daca vine vorba de celebrități-Aishwarya Rai

| Bogdan70001 a răspuns:

In primul rand recunoaste dracu ca esti fan Angelina Jolie si ca tu o vezi cea mai frumoasa si ca orice actrita ti-am spune tu tot ai spune ca ea este cea mai frumoasa.
E uite eu nu vad prea frumoasa, sincer iti spun.
Am vazut ca mai jos spuneai ceva ca sa nu te luam ca fiecare fata este frumoas ain felul ei si bla bla bla si ca ea are trasaturi exceptionale si rahaturi din astea' ...esti ratat(a)... In primul rand ca gusturile nu se discuta cum tu o vezi pe ea ca pe o zeita eu o vad ca un oricine (aici fara sa ma leg de cariera ei ca actrita). Si da aproape orice fata(si baiat, dar acum ne axam pe fete avand in vedere ca vb despre Angelina Jolie ) este extrem de frumoasa in felul ei, din pacate nu multe stiu sa si arate chesstia asta, dar sunt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Angelina jolie, adica fara sani. Sunt altele mai frumoase.

| Mogiojojo explică (pentru anonim_4396):

Ma refeream la trasaturile fetei mai mult.

| Raducons a răspuns:

Nu este cea mai frumoasa, este o exagerare, sunt si in Romania actrite mai frumoase ca ea.

| Mogiojojo explică:

Eu cred ca si este o femeie foarte inteligenta si probabil chestia asta ii se citeste in ochi...cumva

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Când era tânără era foarte frumoasă și avea o condiție fizică bună. Am văzut aproape toate filmele ei și mi-au plăcut.

| DoarAlin a răspuns:

Stefanie Joosten.

| Tobias78 a răspuns:

Eu am văzut-o! E o româncă! Nu e pasionată de actorie( din câte ştiu).
Nu e model sau vreo vedetă... e fata perfectă.

| natalia7prut a răspuns:

Depinde de fiecare ce gusturi are. Fiecare actriță e unică si da filmele Angelinei sunt fenomenele.