| CosmynAdryan a întrebat:

Cine credeti ca va ajnge in finala CM 2014 si cine credeti o va castiga! si de ce? Ofer fundita raspunsului corect!

Răspuns Câştigător
| miTzuliK93 a răspuns:

Pai, hai sa vedem. Brazilia, in semifinala cu Germania, nu va dispune de 2 dintre cei mai buni jucatori ai ei: Neymar si Thiago Silva. Chiar si cu ei in teren, tot pe Germania as fi vazut-o favorita la calificarea in finala, dupa parerea mea, cum de-altfel de la inceputul CM-ului zic ca Germania va fi castigatoarea.

De cealalta parte, vad 2 echipe cu 2 aparari fragile, dar parca Argentina a aratat mai bine in meciul cu Belgia din punctul asta de vedere. Vad un meci decis in 120 de minute, ori la penalty-uri. 1-1 dupa 90 de minute. Tin cu olandezii, dar e greu.

| CosmynAdryan explică (pentru miTzuliK93):

Multumesc pentru ajutor!

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Pai Argentina si Brazilia, si va castiga Brazilia cica asa au zis niste samani. Dar astea doua raman in finala dupa mine pentru ca sunt cele mai bune. Naspa ca s-a accidentat Neymar dar vedem.

| LTAA a răspuns:

Brazilia, pentru ca organizatori si arbitru japonez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Germania