| Doar_Atat_Eu_Sh_1995 a întrebat:

Cine credeti ca va castiga finala cupei mondiale?! Germania sau Argentina! Ofer

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Eu cred ca va castiga Germania, cel putin prin ce a aratat pana acum. Si Argentina are sansa ei, desi a facut un joc slab in semifinala cu Olanda.

| pwp a răspuns:

Germania.a invins Brazilia cu 7 puncte. enorm!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Germania a aratat ca stie fotbal, cred ca e cazul sa castige

| alexs99 a răspuns:

Germania.
O seara buna.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Germania

| piratuu a răspuns:

Eu cred ca Germania va castiga. Posibil ca si Argentina sa castige. Nu se stie.

| LimonadaBaa a răspuns:

Nu mi-au iesit pronosticurile pana acum, dar, vreau sa castige Germania.

| LoWGuY a răspuns:

Germania sper si eu sa castige...

| Code_Armyww_1998 a răspuns:

HEIL HITLER, 6kk kills, one death, pro gamer.