| ZâmβέŤ a întrebat:

Cine credeti ca va castiga la"romanii au talent"? Appp...Si ce parere aveti despre cel/a care castiga? Fundita+vot.Paste fericit!:*:*

Răspuns Câştigător
| Cetateanulturmentat a răspuns:

Eu cred ca va castiga Narcis Iustin Ianau.Pentru ca este un caz foarte rar si Romania se va putea mandri cu el.Cat despre ceilalti, sunt buni n-au ajuns degeaba in finala dar nu se compara cu Narcis.

10 răspunsuri:
| GFantastikBaby a răspuns:

Parerea mea este ca va castiga Adrian Tutu. Desi ceilalti concurenti sunt buni si ei, totusi... Are o poveste impresionanta, e talentat si am auzit ca are multa lume care il sustine. happy Si Valentin ar putea sa castige, si el are o voce frumoasa. Sa vedem ce va decide publicul. Eu sper ca unul din ei. big grin

| Roメette a răspuns:

Cred ca Adrian Tutu are sanse sa castige. pentru ca asa cum a zis si Andra : " Te consider ca un Eminem al Romaniei".
Cred ca si povestea lui ia impresionat pe oameni.

| didi12 a răspuns:

@DongYi are o poveste impresionanta? Pai da, are, iar pe voi aia v-a impresionat.Ma intreb un singur lucru:daca nu avea acesta poveste in spate,cine mai isi dorea asa de tare sa castige? Poate ca sunt rea,dar asta e parerea mea.
In legatura cu intrebarea,am cativa preferati:Narcis, Cosmin Agache, cele doua fete care canta impreuna(Cristina si Alina parca) si Valentin Dinu.love struck

| ζøvع a răspuns:

Sper ca adrin tutu daca nu valentin nu stiu cum...

| BeautyTeacher a răspuns:

Eu sincer cred ca va castiga narcis iustin nanau sau adrian tutu desi nu mi place de niciunu din eiii.imi place de cosmin agache:X

| DrAgAzUtA01 a răspuns:

Eu cred ca vor castiga barbatul care o invarte pe femeie.Pt ca sunt curajosi!

| kermit a răspuns:

Adrian tutu deoarece el este foarte talentat si este cau un eminem de Romania ...isi compune singur melodiile ceea ce este de remarcat si chiat va avea un viitor bun in muzica happy si luand in considerere ca el face toate astea pentru parintii lui este foarte emotionanthappy fundita si vot?:*
paste fericit!

| ASDSM a răspuns:

Eu sper ca va castiga narcis iustin ianau pentru ca are un talent rar si iesit din comun,chiar daca mai e si fata aia mica care canta el canta mai bine, si fata de alti concurenti...
Cat despre adrian tutu, nu ca-i judec situatia dar cred ca a facut-o publica pentru a avea un atu deoarece lumea vazandu-l ii e mila de el

| Vlad2012 a răspuns:

Eu cred ca Narcis Iustin va castiga pentru ca ala este un talent nascult si nu oricine poate asa ceva de fapt cam maxim 10 pot.
Cu toate ca el este Contra-Tenor este foarte rar.
Pararea mea.
Sarbatori Fericite.

| Mikiiiiiii a răspuns:

Eu vreau sa castige cosmin agache dar faza e ca.ce face el se poate invata tin cu el dar adevaru e ca ttu adriane mult mai talentat deoarece primul cantec la facut in drum spre romani au talent adica vreo 3 ore...a rog o sa vedem