| MariaMaryy a întrebat:

Cine e iubitul actual al Evei Green? Este adevarat ca anul trecut a avut o relatie cu Johnny Depp si ca acesta s-a despartit de Vanessa Paradis pentru ea?

3 răspunsuri:
| Crist33na a răspuns:

Am inteles ca ea neaga faptul ca este iubita lui Johnny Depp.
Ei au inceput o relatie in momentul cand au inceput filmarile pentru The Rum Diary. Probabil s-au simtit atrasi unul fata de celalalt si scenele de pasiune dintre ei i-au apropiat. Nu stiu daca s-a despartit de Vanessa pentru Eva, dar despartirea a fost oficiala.

| MariaMaryy explică (pentru Crist33na):

1. Cred ca ai vrut sa zici Dark Shadows, nu The Rum Diary.
2. Pe ce data s-au despartit?

| Crist33na a răspuns (pentru MariaMaryy):

Da, scuze. Dark Shadows. Am incurcat-o pe Eva Green cu Amber Heard, pentru ca Johnny chiar a avut sau are o relatie cu Amber Heard (actrita cu care a jucat in The Rum Diary), am inteles ca si-au oficializat si logodna si urma sa se casatoreasca, insa aceasta l-a parasit deoarece este bisexuala. Si din cate stiu Johnny si Vanessa s-au despartit pe la inceputul anului trecut. Dar nu stiu daca astea sunt decat niste zvonuri sau e adevarat.