| denis5657 a întrebat:

Cine e preferatul vostru de la romanii au talent?
1. Mihai Dinu
2.Adrian tutu
3.Valentin Luca
4.Medea
5. Akikai
6.Stefan Florescu
7. Cristina si Alina
8. Familia Luca
Preferatul meu este Mihai Dinu

19 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

Valentin Dinu e al meu

| Deea a răspuns:

Nu stiam ca oamenii nu au voie sa mai aiba o parere in tara asta. Care mi-ati dat stupit? Cu siguranta unul din voi la care a scris Adrian Tutu. Intrebarea a fost de cine mi-a placut si am raspuns, nu cred ca sunteti in masura sa comentati preferintele oamenilor.winking

| ea_6589 a răspuns:

Tutu

| ker0seNN a răspuns:

La Adrian Tutu nu a castigat talentul a castigat cauza pentru ca era orfan...Cel care trbuia sa castige e Narcis Iustin Ianau straight face

| βǿβǿ a răspuns:

3. Valentin Luca
love struck

| razvan96boss a răspuns:

2.Adrian Tutu

| valentinalina a răspuns:

Adrian tutu

| gabrielaoana11 a răspuns:

Nimeni de aici si uuooo andrian tutu a castijat pentru caz ca asa ca telent n-are nil il prefer pe gaza (cosmin agache)

| JustAKid_1316 a răspuns:

2.Adrian Tutu

| terts a răspuns:

Mai erau unii cu o pantomima gen cum faceau vacanta mare pantomimele la final de show dar nu stiu de ce nu au ajuns mai departe mie de ei mi-au placut

| gogus a răspuns:

Adrian tutu, si apropo il chema valentin dinu nu mihai dinu

| milckey16 a răspuns:

1 Adrian Tutu

| Alexutzaaaaaaaa a răspuns:

Adrian Tutu logic

| LoveChocolate10 a răspuns:

Adrian Tutulove struck

| KobraRipper a răspuns:

Si Narcis?

| tinka_7658 a răspuns:

Akikai

| Ktii a răspuns:

Adrian Tutu

| Raccrochez a răspuns:

Adrian Tutu.

| georgiana_3550 a răspuns:

Adrian tutu