| anonim_4396 a întrebat:

Cine este admin la vreun server de cs sa citeasca asta(sau cine se pricepe).
Am descarcat un server de CS am modificat numele tot ce trebuie, dar cand intru sa joc spune "VALVE validation rejected". Ce trebuie` sa fac pentru a putea sa intru in server.SI cum ma fac admin.
P. S. Am cs 1.6. O simpla explicatie pentru o funda :d Plz ajutati`ma!

2 răspunsuri:
| NoGooDy a răspuns:

Du-te în dosarul serverului tău (denumit cred „HLDS", depinde de fiecare; deci în „HDLS\cstrike"), caută acolo fişierul denumit server.cfg şi caută sv_lan. Bagă valoarea 0 la acesta. Deci: sv_lan 0

| Wrecked a răspuns:

Baga id meu andrey_1234544 si iti fac eu server sau daca vrei iti explic cum sa-l faci!