| Coco_9231 a întrebat:

Cine face parkour sa ma ajute si pe mine cu ceva scheme noi si mai putin grele! Funda daca imi reusesc schemele enumerate!

Răspuns Câştigător
| Andreyutzu_9114 a răspuns:

Frate, monkey vault, King Kong, lazzy vault, jump and roll...
Si unele mai grele:wallflip, wallrun, backflip, frontflip etc...

4 răspunsuri:
| rarress a răspuns:

Incearca sa faci cele mai usoare scheme cum ar fi roll sau lazzy

| rarress a răspuns:

Incearca scheme usoare cum ar fi lazzy sau roll

| UrbanNinja a răspuns:

Adica daca u esti prost si iti rupi muya nu dai funda? straight face
Pff...copil inapt!
Incearca ma monkey sa iti rupi muya.sa imi zici cat borsh ti-a curs

| nelutzuinfernal a răspuns:

Unde faci parkour? (id meu:infernal.kiler)?