| OrochiFan a întrebat:

Cine freza mea poate sa ma ajute? Am par lug si un pic buclat la varfuri si nu prea stiu cum sa mi-l prind. Vreau site-uri cu poze dar cu parul deja facut de exemplu prins cu coditze. funda+vot (scuze categoria, e cea mai vizionata)

Răspuns Câştigător
| Bianca2b a răspuns:

Poti sa ti-l prinzi cu cate o clama in fiecare parte a parului.Adica sa dai parul dn jurul fetei mai in spate cu o clama.Si eu sunt in aceeasi situatioe ca tine. Nu am gasit nici o poza ca nu stiu cum se cheama stilul de frizura. Dar mie imi place.Sau il poti prinde intr-o coada, la spate, iar parul mai scurt care iese din coada sa il prinzi in clame. Sper ca ai inteles cum ti-am explicat.big grin

1 răspuns: