| MrWrestleMania a întrebat:

Cine imi arata unde pot vedea ultimul episod din seria desenelor cu naruto? Sfarsitul, sfarsitul, sfarsitul...

Răspuns Câştigător
| crisxd a răspuns:

Nu exista 'sfarsitul, sfarsitul, sfarsitul' pentru ca animatia inca se desfasoara. Ultimul episod e Naruto Shippuden 237.

2 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Http://animekage.com/watch-online/naruto-episode-220-Final.html
Asta e ultimul episod din seria naruto... :P

| AlecsandraaaBg a răspuns:

Trebuie sa scrii pe google "pe țeavă" Dai enter și intri.Acolo poti gasi orice info pe cere doresti cu privire la filme și chiar filmele originale! Le poți vizionar pe toate! Sper ca te-am ajutat!

Întrebări recente